Fighting Temptation

Jaxson
Miałem gówniane życie.
Nie chcę pamiętać ani ojca, ani matki.
Wstąpiłam do SEAL, marynarki wojennej
mimo, że wiedziałam
że skrzywdzę tę, którą kocham najbardziej.

Julia
Kocham go od siedemnastego roku życia.
Jest moim przyjacielem i bratnią duszą.
Jaxson ma w sobie pokłady nierozładowanej agresji,
ale jest też honorowy i silny.
Skrzywdził mnie, ale chcę mu wybaczyć.


Wydawnictwo Niezwykłe ostatnio zaskakuje mnie cudownie słodkimi, romantycznymi pozycjami. Po przeczytaniu Piękno bólu, nie spodziewałam się, że pierwsza część serii pt: Honorowi mężczyźni będzie równie romantyczna i piękna. Lubię miłosne historie, lubię klimat pełen głośnych uderzeń serca, uwielbiam czytać o tak silnym i niesamowitym uczuciu przedstawionym w tak czuły i delikatny sposób.


Pomijając irytujący fakt, że Jaxson zakodował sobie w głowie bezpodstawny powód dlaczego niby nie może być w związku z Julią, jest idealnym książkowym bohaterem, stworzonym jakby specjalnie dla mojego czytelniczego serduszka. Z początku bałam się, że K. C. Lynn zagalopuje się w tworzeniu sylwetki niegrzecznego chłopca, ale na szczęście odpuściła po kilku rozdziałach i mogłam odetchnąć z ulgą, bo tamten Jaxson znacznie mniej mi się podobał. Więc jeśli chcesz poczytać o mężczyźnie jak z bajki, silnym i odważnym, który będzie bronił kobiety (nie tylko swojej!), Jaxson z pewnością Cię nie zawiedzie. Spotkałam się z zarzutem, że Jaxson w swojej agresji miejscami przesadzał, ale osobiście znam takich mężczyzn, którzy maja problemy z kontrolowaniem swoich emocji, więc jego zachowanie mnie nie dziwi.

To w dużej mierze romans i wątek SEAL nie zajmuje zbyt dużo miejsca. Ujmowałoby to powieści, gdyby relacja Jaxsona i Julii nie była tak pochłaniająca ;) Tutaj byłam tak spragniona wiadomości dotyczących moich ulubieńców, że te krótkie rozdziały dotyczące tajnej misji, czytało mi się ciężko - wszystko przez nagromadzenie niecierpliwości!

Zamieszczona po epilogu usunięta scena, czyli Konsekwencje honoru powinna zostać usunięta jak w tytule, bo niestety nic nowego do fabuły nie wnosi i naprawdę jest zbędna. Ale to zaledwie kilka stron i absolutnie nie ujmuje mojemu pozytywnemu odbiorowi Fighting Temptation.


Fighting Temptation wciągnęło mnie i oczarowało romantycznym uczuciem. To rewelacyjna pozycja, która (nareszcie!) zawiera pełne i do tego szczęśliwe zakończenie. Z wielką ochotą poznam inne książki z cyklu Honorowi mężczyźni, jeśli mają być podobnie emocjonujące, napełnione adrenaliną i miłością. Oczywiście w historii Julii i Jaxsona nie zabraknie przeciwności losu, więc przygotuj się na jazdę bez trzymanki ;)

Fighting Temptation - K.C. Lynn, 456str. Wydawnictwo NieZwykłe

Za udostępnienie egzemplarza recenzenckiego serdecznie dziękuję Wydawnictwu NieZwykłemu!

Komentarze

 1. Cały cykl zapowiada się całkiem interesująco. Ale niestety nie mam obecnie czasu na nowe książki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak znajdę czas to chętnie te książkę przeczytam bo brzmi interesująco :) pozdrawiam :) www.wspolczesnabiblioteka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. W tej chwili nie mam ochoty na romanse - nigdy nie przepadałam ale w przyszłości może to się zmieni :)

  PS klimatyczne zdjęcie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. W tym roku, już nie dam rady przeczytać tego cyklu, a w przyszłam, czas pokaże. 😊

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam wybitnie nieromantyczne oczekiwania w tej chwili co do literatury, więc na razie nie dla mnie. Może kiedyś, bo na taką książkę trzeba chyba mieć nastrój :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Drogi czytelniku!
Skoro tu dotarłeś, to znaczy (mam nadzieję), że przeczytałeś post powyżej i wiesz co komentujesz. Będzie mi bardzo miło jeśli co do treści komentarza trochę się wysilisz, bo na każdy z nich odpowiadam. Wszelkiego rodzaju dyskusje są bardzo mile widziane. :)
Twojego bloga także odwiedzę i jeśli przypadnie mi do gustu – pozostawię po sobie ślad.
Jeśli masz do mnie jakieś pytanie, to śmiało pytaj.
Kontakt: kinga.godowska@vp.pl
Dziękuję za wszystkie komentarze!