Pościg

Summer jest ekstrawertyczną, pochłoniętą modą bogatą dziewczyną, która z pozoru nie w głowie nic oprócz imprez i alkoholu.
Fitz jest introwertykiem, który raczej stroni od wychodzenia na miasto. Jest też hokeistą i projektantem gier komputerowych. 
Chłopak fascynuje Summer, która nie potrafi przestać o nim myśleć i robi wszystko by ten zwrócił na nią uwagę. Niestety, przerażenie Fitza silną osobowością dziewczyny wygrywa z pożądaniem i kochanek nie daje się złapać.
Tak zaczyna się  p o ś c i g


Bez owijania w bawełnę - jestem niesamowicie zachwycona powieścią Elle Kennedy. Nigdy wcześniej nie miałam przyjemności czytać nic jej autorstwa, ale po lekturze Pościgu wiem, że będę musiała jak najszybciej nadrobić zaległości! Ta kobieta pisze tak zabawnie, lekko i cholernie wciągająco, że gdy tylko zaczęłam czytać, nie mogłam się oderwać od książki. A w przypadkach, kiedy musiałam przerwać czytanie, ciągle myślałam o tej historii - co będzie dalej, jak się skończy. Pościg uzależnia, łapie w swoje sidła i nie chce wypuścić dopóki nie dobiegniesz do mety.

Świetnym zabiegiem ze strony autorki było odwrócenie ról. Tym razem to dziewczyna pędzi za chłopakiem i wychodzi z inicjatywą. Zabawnie było obserwować przepychanki Summer i Fitza. Romans rozwija się powoli, przez całą książkę nabierając kształtów. Elle Kennedy nie zapomniała o pozostałych bohaterach, o których zgrabne osobowości również zadbała. Nie są tylko tłem jak to często w romansach bywa, ale integralną częścią całości. Przyglądanie się ich perypetiom było doskonałą zabawą!

Autorka wprowadziła powiew świeżości kreując odważną, niepohamowaną i szaloną bohaterkę. Jej Summer jest wspaniałą przyjaciółką dla czytelniczki. A Fitz to bohater, w którym od razu można się zakochać. Oczywiście to jego postać przyczyniła się do tego, że Pościg podobał mi się tak bardzo. Ellie Kennedy opisuje też jego inne atuty, a nie tylko umięśnione ciałko, jak to autorki romansów lubią praktykować.


Gorąco polecam Wam Pościg! To zdecydowanie najlepszy romans jaki czytałam w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Jestem zadowolona i usatysfakcjonowana, bo nie jest to odmóżdżacz jakich pełno na rynku tylko zabawna, pikantna książka z klasą. Koniecznie muszę nadrobić zaległości i przeczytać pozostałe książki Elle Kennedy. Drugi tom Pościgu to mój absolutny priorytet. 

Pościg (Briar U #1) - Elle Kennedy, 422str., Wydawnictwo Zysk i S-ka

Za egzemplarz oraz okazane mi zaufanie serdecznie dziękuję Wydawnictwu Zysk i S-ka!

Komentarze

 1. Cieszę się, że książka spodobała Ci się tak samo jak mnie :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę że książka trafiłaby w mój gust 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie jestem pewna czy to książka dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę że dam się namówić. 😊

  OdpowiedzUsuń
 5. Może kiedyś dam się namówić i przeczytam. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. "Pościg" wciąga, humor przyspiesza z każdą stroną, a całości nie da odłożyć się na potem. Czyta się świetnie! :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Drogi czytelniku!
Skoro tu dotarłeś, to znaczy (mam nadzieję), że przeczytałeś post powyżej i wiesz co komentujesz. Będzie mi bardzo miło jeśli co do treści komentarza trochę się wysilisz, bo na każdy z nich odpowiadam. Wszelkiego rodzaju dyskusje są bardzo mile widziane. :)
Twojego bloga także odwiedzę i jeśli przypadnie mi do gustu – pozostawię po sobie ślad.
Jeśli masz do mnie jakieś pytanie, to śmiało pytaj.
Kontakt: kinga.godowska@vp.pl
Dziękuję za wszystkie komentarze!